Açık Radyo’yu online dinlemek için T I K L A Y I N I Z

Radyo Garden üzerinden Açık Radyo’yu dinlemek için T I K L A Y I N I Z

Açık Radyo 47. Yayın Dönemi Programları ve Podcast Arşivleri içinTIKLAYINIZ

Açık Radyo resmi web sitesi: acikradyo.com

Açık Radyo’yu internet üzerinden ve mobil cihazlarından dinlemek isteyenler için faydalı bilgiler

Açık Radyo Arşivi için TIKLAYINIZ

Açık Radyo program blogları için TIKLAYINIZ

Açık Radyo 47. Yayın Dönemi: 30 Nisan 2018 – 4 Kasım 2018 akışı için Tıklayınız Günlük / Tıklayınız Haftalık

————————————————————————————

06:00 – 06:55 DemocracyNow!

democracynow.org/shows/2018/8/27

07: 00 – 07:20 Tehlikeli Oyunlar (Yeniden) / Yazan: Oğuz Atay / İletişim Yayınları / Okuyan: Tilbe Saran

Usta yazar Oğuz Atay’ı ölümünün 40. yılında, “Tehlikeli Oyunlar” romanının okumasının tekrarı ile anıyoruz.

07:30 – 07:50 Yeni Ufuklar (Yeniden program) / UNDP Türkiye

Her kış dönemi olduğu gibi BM UNDP Türkiye ofisinin hazırladığı Yeni Ufuklar bu  yayın döneminde geri dönüyor.

08:00 – 10:00 Açık Gazete / Ömer Madra, Murat Can Tonbil, Selahattin Çolak

acikgaste_28-08-2018

Açık Gazete kayıt arşivi

08:02 Eduardo Galeano: Hikâye Avcısı (Açık Gazete’de yeni köşe) / Çeviren Süleyman Doğru / Sel Yayıncılık

“Kabilemizin hikâye anlatıcısı” benzersiz yazar Galeano’ nun yeryüzündeki harikulade konukluğundan bizlere kalan son eserinden her sabah bir hikâyeyi Açık Gazete’nin açılışında okuyarak güne başlamanın hepimize iyi geleceğini düşünüyoruz.

09:00 – 09:30 Salı Ahmet İnsel’le Ufuk Turu

UfukTuru20180828

Ufuk Turu kayıt arşivi

09:30 – 09:50 Açık Bilinç /  Güven Güzeldere ile Bilim ve Felsefe Sohbetleri

AcikBilinc20180828

Açık Bilinç kayıt arşivi

10:00 – 10:30 İklim İçin / Yücel Sönmez, Ömer Madra ve Murat Can Tonbil

IklimIcin20180828

İklim İçin kayıt arşivi

10:30 – 11:00 Ahşaptan Betona, Mecidiyeden Jetona / Pınar Erkan / Alameti kerametinden menkul kent hikayeleri

AhaptanBetonaMecidiyedenJetona20180828

“Alameti kerametinden menkul kent hikâyeleri” şiarıyla yola çıkan programda tarihten günümüze tarihsel katmanlar da deşilerek Bizans köşklerinden, sarayların altyapısının nasıl oluşturulduğuna, konutlardan ofislere, kaldırımlardan sokaklara, dehlizlerden şarap üretilen üzüm bağlarına kadar şehrin farklı unsurlarına dair az ya da çok bilinen detaylar konuşuluyor.

Ahşaptan betona Mecidiyeden jetona kayıt arşivi

11:00 – 12:00 Deniz Aşırı / Deniz Pak / Bozcaadalılar, adaya yolu düşenler ve adanın kıyısına vuranlar…

bozcaadasozlugu.blogspot.com/denizairi

12:00 – 13:00 Periplus (Yeni program) / Hazırlayan: Murat Can Tonbil

periplus44ay

“Haritalar üzerinden caza çalan bir müzikal seyir rehberi” şiarıyla yola çıkan program, haftaiçi öğle kuşağını kıtalararası bir seyahate çıkarıyor.

http://canspod.com/

12:55 – 13:05 Yerdeniz Büyücüsü / Yazan: Ursula Le Guin / Çeviren: Çiğdem Erkal / Metis Yayınları / Okuyan: Tolga Korkut

Amerikalı usta yazar Ursula LeGuin 22 Ocak’ta aramızdan ayrıldı. Yazarın Çiğdem Erkal çevirisiyle Metis Yayınları’ndan yayımlanan 6 kitaplık kült fantastik serisi Yerdeniz Büyücüsü bu yayın döneminde başlıyor. Ne zaman biter, orası meçhul. 

13:00 – 14:00 Musica Brasileira / Jozi Levi / Brezilya’dan müzik

9

soundcloud.com/joezeex/

14:00 – 14:30 Dünya Mirası Adalar / Asu Aksoy, Derya Tolgay ve Alp Orçun

dunya-mirasi-adalar_28-08-20183_Ahmet_Bilir_rec_09.07.2018_Y

Adalar, yüzyıllarca imparatorluklara başkentlik yapmış, siyasi ve kültürel dönüşümlerin aktörlerini beslemiş dünya şehri İstanbul’un hikâyelerinin hep bir parçası olagelmiş. Krallar, kraliçeler, dini liderler sürgüne buralarda zindanlara atılmış, ardından Osmanlı’dan günümüze  farklı kültürel cemaatlerin zengin bürokratları, iş insanları, Adaları İstanbul’un sayfiye merkezi haline getirmiş, sanatçılar, yazarlar, Adalar’ın renginden, havasından, kokusundan beslenmek için buraları mekân tutmuş. Adalar, muhteşem mimari ve yaşam dokusuyla dünyada eşine az rastlanır bir kültürler havzası olma halini bugüne kadar taşımışlar.
Şanslıyız ki Adalarda İstanbul tarihinin tüm veçhelerinin mekânsal izdüşümlerini hâlâ görebiliyoruz ve barındırdıkları hikâyelerin bazen yaşayan bilgi kaynaklarına erişebiliyoruz. Kendimizi gerçekten müstesna hissetmeliyiz: Adalar’a adımımızı attığımızda İstanbul tarihinin çok da bozulmamış tanığının varlığını hissedebiliyoruz, şaşırıyor ve nedenini çok da bilmeden mutlu oluyoruz. Bu yayın döneminde bizi mutlu eden Dünya Mirası Adalar’ı enine boyuna konuşuyoruz.

Dünya Mirası Adalar facebook sayfası

***

zz5

28 Ağustos, Salı günü 14.00 de Açık Radyo-DünyaMirasıAdalar programında, Sualtı Arkeoloğu, Ahmet Bilir ile 13. yüzyılda meydana gelen Bizans depreminde battığı düşünülen, İstanbul’un kayıp adası, gizemli Vordonisi adasını, sualtında bulduklarını, araştırma sonuçlarını, devam edecek çalışmalarını ve Aya Nikola’daki antik limanı da konuşacağız.
Canlı dinlemek için 94.9 http://acikradyo.com.tr/stream/index.html
Ahmet Bilir kimdir
SElçuk Üniversitesi’nde 2003 yılında Klasik Arkeoloji Bölümü’nde lisans eğitimini, 2006 yılında ise Sualtı Arkeolojisi Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamladı.
2014 yılında ise yine Selçuk Üniversitesi Klasik Arkeoloji Ana Bilim Dalından doktor ünvanını aldı.
Mesleki uzmanlık alanları ise Sualtı Arkeolojisi kapsamında Marmara sualtı kültürel mirası, Antik Tiyatro ve mezar mimarisi dışında ise küçük metal objeler.
Halen Düzce Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi, Arkeoloji Bölümü’nde Öğretim Üyesi olarak dersler vermekte.2016 yılından itibaren ise Kuzey Doğu Marmara Arkeolojik Sualtı Araştırmalarını yürütmekte ve batık Vordonisi Adası çalışmalarını sürdürmektedir.

***

zz24

Su altı arkeolojik araştırmalar yapan, Ahmet Bilir ile Prens Adaları’nın uzantısı, batık Vordonisi Adasını, Heybeliada, Sedef ve Tavşan Ada’sında bu ay başlayacak olan sualtı çalışmalarını, Adaların en eski yerleşimi, KARYE köyünü ve antik limanı, Açık Radyo-DünyaMirasıAdalar programında konuştuk.
https://wetransfer.com/…/4a76c522d2438158d9e46410f85…/d29d06
Açık Radyo

14:30 – 15:30 Yeni / Hande Akkan / Yeni Philip Glass’ın 80. yaşını kutluyor

Hande Akkan Twitter

***

zz2

Bugün 14.30’da “YENİ”de; Orkestra şefi, besteci, piyanist, insan hakları savunucusu ‘ın 100. doğum gününü kutluyoruz. İyi ki doğdun Maestro!

***

zz3

Dinlediğimiz ilk eser Debussy’nin La Mer isimli senfonik 3 eskizi. Debussy, ‘nin Kanagawa Oki Nami Ura çizimlerinden etki ile bu eseri bestelemiş.

15:30 – 16:00 Yeşilçam Arkeolojisi / Hazırlayan: Utku Uluer / (15 günde bir)

sinematikyesilcam.com/2017/01/yesilcam-arkeolojisi-radyo-programi/

26 Nisan 2016 – 10 Ocak 2017 Progrmları içeriği yukarıdaki linkte

Türk sineması ve Yeşilçam’ın besin kaynaklarına, emekçilerine ve kıyıda köşede kalmış hikâyelerine yer verilecek bir program.

sinematikyesilcam.com/

Yeşilçam Arkeolojisi kayıt arşivi

16:00 – 16:30 Su Müştereği (Yeni program) / Su diye yazılır, demokrasi diye okunur! / Hazırlayanlar: Nuran Yüce ve Özdeş Özbay

Su_mterei_28.08.2018

En önemli müştereğimiz olan suya dair bir program.

***

Language Turkish
Su Müştereği, 28 Ağustos 2018, Ekonomik, ekolojik veya politik krizler şirketler tarafından nasıl fırsata çevriliyor.
***

Krizi Fırsata Çevirenler

zz5

Bir önceki Müşterekler programında Hükümetin açıkladığı 100 günlük icraat programı üzerinden ekonomik krizin faturasının emeği ile geçinenlere ve dar gelirlilere çıkarılmaya hazırlanıldığı üzerine konuşmuştuk. Bu hafta ise ekonomik, ekolojik veya politik krizlerin şirketler tarafından nasıl fırsata çevrildiğine odaklandık.

Bu yılın başından beri gıda enflasyonunun yüzde 20’lere vardığı açıklanmışken şimdi de ambalajlı sulara zamlar gelmeye başladı.  Üstelik bu zamları sadece şirketler yapmıyor. Birer kamu kurumu olan belediyeler de zam yapma furyasına katıldılar. Kocaeli’nin Derince Belediyesi işletmecisi olduğu Çenesuyu’na önce Ocak ayında yüzde 20, şimdi ise yüzde 25 zam yaptı. Böylece bu belediyenin 7 ay içinde ambalajlı içme suyuna yaptığı zam yüzde 45 oldu. Belediyenin zam yapma gerekçesi doların ve plastik maliyetinin artışı. Ama uzun bayram tatili döneminde başka fırsatçılıklara da şahit olduk.

Bir yazar köşesinde markette dolaptan aldığı soğuk suyun dışarıdan aldığı sudan daha pahalı satıldığını fark ettiğinde bunun nedenini sormuş, market sahibi de dolabın elektrikle çalıştığını söyleyerek soğutma farkı demiş! Tatil yörelerinin tıka basa olmasından ve sıcaklarda suya büyük ilgi olmasından faydalanan uyanık esnafın vurgunculuk stratejisi. Bu aklımıza aynı iklimde yaşadığımız Yunanistan’ı getiriyor. Yunanistan’da ekonomik kriz sonrasında suların özelleştirilmesi gündeme geldiğinde büyük bir hareket ortaya çıkmış, suların özelleştirilmesini engellemeyi başarmıştı. Ambalajlı su kullanımı bizdeki kadar meşrulaşmadığı, musluklardan akan su içilebilir nitelikte olduğu  için bugün Yunanistan’da herhangi bir cafe veya restauranta gittiğinizde ilk olarak önünüze bir bardak soğuk su konuyor ve tabi ki ücretsiz. Vahşi bir kapitalizmin hüküm sürdüğü Türkiye’de ise küçük veya büyük girişmciler, özel veya kamu şirketleri buldukları en ufak kâr fırsatını kaçırmamakta oldukça kararlı. Ayrıca bizde musluk suyunun durumu içler acısı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın 2016 verileri üzerinden hazırladığı Türkiye Çevre Sorunları ve Öncelikleri Değerlendirme Raporu’na göre; ülke genelinde, 30 ilde su kirliliği birinci öncelikli sorun. Su kirliliğinin 1.,2. ve 3. sırada sorun olan il sayısının toplamı  ise76. Su kirliliğinin giderilmesi/önlenmesinin önündeki engeller arasında 45 ilde mali yetersizlikler gösteriliyor. Ayrıca yıllar içinde bu tablo daha da kötüye gitmiş. 1999-2001’de su kirliliğinin 1. öncelikli sorun olduğu il sayısı 24 iken 2016’da bu sayı 30’a çıkmış. Bu verilerin tamamı bize musluklardan içilebilir nitelikte su akması için gerekli yatırımın kamu tarafından yapılmadığını gösteriyor. İnsanlar musluk suyunu sadece temizlik amaçlı kullanabiliyor. Ki bu kullanım bile tedirginlik yaratmıyor değil. İçme suyu ihtiyacı ise tamamen ambalajlı suya devredilmiş durumda. Bu durum insanları en temel ,yaşamsal nitelikte içme suyu ihtiyacını piyasa koşullarından karşılamaya mahkum bırakırken, piyasa içindeki her türlü dalgalanmaya, fırsatçılığa da açık hale getiriyor.

Fırsatçılık sadece ahlaki bir zaaf değil, bu sistemin işleyişinden kaynaklı.

22 Ağustos, BBC’de” Kuzey Kutbu’nun en güçlü buz kütleleri kayıtlı tarihte ilk kez parçalandı” haberi verildi. Gezegen için soğutucu işlevi gören buzulların erimesi, yok olması; kutup ayılarının yaşam alanlarının yok olması, deniz seviyelerinin yükselmesi, sıcaklığın daha artması, aşırı hava olaylarının şiddetlenmesi gibi bir dizi sonuçlar doğuracak.  Bu sonuçların her biri gezegendeki her bir canlı için ölüm kalım meselesi. Hal böyleyken bile buzullarının erimesini fırsat diye değerlendirenler var.

Deniz yolu kargo şirketleri 21 bin kilometre üzerinden yaptıkları seferin buzulların erimesiyle 12 bin 800 kilometreye inmesinden çok memnunlar. Seferde geçirdikleri  gün sayısının azalması onbinlerce dolarlık tasarruf ve daha fazla kâr demek. Buzulların altında bulunan altın, gümüş, petrol, doğalgaz, kurşun, elmas, çinko… Kuzey Kutbu’na kıyısı olan ülkelerin iştahını kabartıyor. Eriyen buzulların yarattığı ortamda  Rusya’nın Sibirya’daki kömür, petrol ve doğalgaz yataklarına; Kanada’nın uranyum, doğalgaza ve elmasa; yine ABD’nin petrol arama, çıkarma ve boru hattı döşeme işleri daha mümkün ve az maliyetli olacak. Birbirleri ile ekonomik rekabetlerini güçlendirecek her bir gelişmeyi bu ülkeler fırsat olarak değerlendiriyorlar.

Ambalajlı sulara gelen zamanlardan başlayıp Kuzey Kutbu buzullarının erimesine uzandığımız bu programın sonunu ekonomik ve ekolojik krizin sorumlusu milyarlarca insan değil doğal olarak da krizin maliyetini ödemeyeceğiz deme hakkına sahipler diye bitirdik.

16:30 – 17:00 Diğerkâm (Yeni program) / Hazırlayanlar: Damla Özlüer ve Rauf Kösemen

45Digerkam28.08.2018KAMPANYALAR

Geçtiğimiz dönemlerde Hemzemin programını hazırlayan Rauf Kösemen ve Damla Özlüer yine sosyal fayda iletişimi üzerine daha geniş düşünmeye çağırdıkları yeni programları Diğerkâm ile bu yayın döneminde de aramızdalar.

Facebook.com/Diğerkam

***

Language Turkish
Rauf Kösemen ve Damla Özlüer’in hazırlayıp sundukları Diğerkâm,  45. programında Türkiye’den ve dünyadan çeşitli sosyal fayda iletişimi örneklerini ele alıyor.

***

zz4

Bugün Diğerkâm’da, zamanını aşan sosyal kampanyalara göz atacak ve farklı ülkelerden kampanya örnekleri vereceğiz.

Damla Ozluer ile Rauf Kösemen‘in hazırlayıp sunduğu, sosyal fayda iletişimi üzerine konuşulan Diğerkâm, her salı 16:30’da, Açık Radyo94.9’da…

17:00 – 18:00 Dünyanın Cazı / Ceyhan Usanmaz, Sanat Deliorman, Jak Kohen, Levent Öget ve Harun İzer

Dünyanın Cazı kadrosuna Caz vokalisti Sanat Deliorman dahil oluyor. Salı günleri Dünyanın Cazı ondan sorulacak.

18:00 – 18:10 Gezegenin Geleceği / Uygar Özesmi / Ekoloji Günlüğü

facebook.com/uygar.ozesmi.page

Gezegenin Geleceği kayıt arşivi

18:10 – 20:00 Açık Dergi / İlksen Mavituna – Seçil Türkkan – Feryal Kabil / Hergün İstanbul’da Ne Var Ne Yok

Açık Dergi kayıt arşivi

Hafta boyunca Ben Bugün Bişey Öğrendim Yayına Hazırlayanlar: Doruk Yurdesin, Ozan Sezgin ve Rauf Kösemen

facebook.com/benbugunbiseyogrendim

Açık Dergi Salı Dünyayı Okumak / Aytaç Timur ve Akif Pamuk

Dunyayi_okumak_omer-faruk1_28-08-2018-rec.14-08-2018

Yazmaya övgü. Eleştiriye ve eleştirmene kapı. Düşünmeye, düşünceye, üretmeye ve tartışmaya alan açmayı amaçlayan bir kültür programı.

***

Aytaç TimurÖmer FarukDışarıdan Düşünmek: Deleuze ve Guattari Perspektifinden FelsefeSiyaset ve Sanat Yazıları

Language Turkish

Açık Radyo’da bu salı dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları
programının konuğu Ömer Faruk’tu. Ömer Faruk ile “Dışarıdan Düşünmek: Deleuze
ve Guattari Perspektifinden Felsefe, Siyaset ve Sanat Yazıları” isimli kitabı
üzerine sohbet ettik.

Açık Dergi Salı Müziğin Başka Türlüsü (Açık Dergi köşesinde, gün ve yayın sıklığında değişiklik. Ayda 1) / Hazırlayanlar: Sumru Ağıryürüyen ve İlksen Mavituna

GocmeninMuzigi28.08.2018

5 yıldır Perşembe günleri yayınlanan ve güncel sahneden müzisyenleri ağırladığımız program artık ayda 1 Salı günleri 19:00’da.

Müziğin Başka Türlüsü kayıt arşivi

***

Sezgin İnceel’le ikidilli eğitimde müziğin rolünü konuşuyoruz

Açık Dergi Salı  Kulis Sesleri – Bircan Yorulmaz (Ayda 1)

Açık Dergi Salı 40 Yılda 1 / Sedat Nemli

Bu yaz da 1977’den müzikler dinliyoruz. Haziran ayı itibariyle.

Açık Dergi Salı  50. Yılında Velvet Underground & Nico 

Açık Dergi’de Salı akşamları, yayınlanışının 50. yılında Velvet Underground & Nico albümünün parçaları da yer alacak

Açık Dergi Salı Göçmenin Müziği, Müziğin Göçü (Açık Dergi’de yeni köşe) / Hazırlayan: Evrim Hikmet Öğüt / (15 günde bir)

Bir süredir Suriyeli müzisyenler ve onların Türkiye’de yer alabileceği müzikal konum üzerine çalışmaları bulunan etnomüzikolog Evrim Hikmet Öğüt’ten “Göçmenin Müziği, Müziğin Göçü”, yeni programlarımızdan bir diğeri.

muziktekalmaz.org/

Program, farklı müzik kültür ve türleri üzerinden göçün müzik üretimine etkisini müzikolog-etnomüzikolog, iletişimci, müzik yazarı, müzisyen ve sanatçılarla tartışıp, göçmen müzisyenlerin deneyimlerini ilk ağızdan aktarmayı da hedefliyor.

Göçmenin Müziği arşivi için tklynz

***

zz1

Göçmenin Müziği Müziğin Göçü’nde Sezgin İnceel’le iki dilli eğitimde müziğin rolünü konuşuyoruz. Saat 19.00’da Açık Radyo Açık Dergi’de!

Açık Dergi Salı Yararlı Sanat Arşivi (Açık Dergi’de yeni köşe) / Hazırlayan: Onur Yıldız ve Can Gümüş / (15 günde bir)

Yararlı Sanat Arşivi, sanatta yarar ve kullanım konularının tartışmaya açılması için kurulan Arte Util (Yararlı Sanat) Topluluğu tarafından bir araya getirilmiş yararlı sanat örneklerini tartışır. Sanatın aktivizm ve kültür kurumlarıyla ilişkisi bağlamında geleceğini ele alan bir program.

20:00 – 21:00 Açık Şemsiye / Hakan Gürvit, Levent Dönmez, Mehmet Yusuf ve Şebnem Sühel Grimm / Gelmiş geçmiş tüm müzik türleri

21:00 – 22:00 Gitaresk / Jak Kohen, Gonca Açıkalın ve Meral Akman / Neo-klasik rock ve fusion

Gitaresk_28-08-18_Gonca97_Summer

gitaresk.com/

***

zz2

Bu gece saat 21:00’de, Açık Radyo 94.9 Gitaresk’te, John Mayall & The Bluesbreakers, Fantastic Negrito, Whiskey Myers, Black River Delta, Siena Root, Greta Van Fleet, The Record Company ve Peter Green Splinter Group’tan seçtiğim parçaları dinleyebilirsiniz.
http://www.gitaresk.com/Playlists/47th/180828.htm

22:00 – 23:00 Esintiler / Seda Binbaşgil / Jazz

23:00 – 24:00 Psychoacoustics (Program gününde ve saatinde değişiklik) / Hazırlayanlar: Osman Kaytazoğlu, Berk Gökberk ve Barış Karakaş

Cumartesi geceleri 02.00’de yayınlanan Psychoacoustis bu yayın dönemi Salı geceleri saat 23.00’de

24:00 – 01:00 Flanörün seyir Defteri (Yeni program) / Sezgisel güzergâhta tesadüfi notalar / Hazırlayan: Hakan Gencol

FSD1828.08.18

Alternatif bağımsız bir müzik programı. İlk progamında Charlie Winston’u ağırlıyor.

***

28.08.2018 FSD18: Derin, serin ve rock 2

zz1

 

Bu bölümü, Mayıs sonundaki 5. programımızdaki “Derin, serin ve rock” temasınının ikinci bölümü olarak planladık. Yine belli bir tavıra sahip elektrik gitarlar, yine alternatif ezgiler, bağımsız duruşa sahip şarkıcılar… Folk, rock, ya da bunları harmanlamış parçalar…

Bu haftanın parçaları, 1995-2017 aralığından geliyor. Parçalar ‘derin, serin, rock’ anahtar sözcüklerine uyuyor. Listenin açılışını, Fransalı şarkıcı, şarkı yazarı Rover’la yapıyoruz. Program, ABD’li müzisyen Mark Lanegan’ın 2017 albümü Gargoyle; güçlü, cool ve her zaman farklı kadın şarkıcı/besteci PJ Harvey; country ve folk etkisi taşıyan pop şarkıları icra eden Charlie Mars; Belçika’dan Mud Flow ve Hollywood Porn Stars’la sürüyor. Program listesine, blues rock, southern soul, alternatif rock, root rock, post rock gibi türlerde ve türler arasında müzik icra eden grupları dahil ettik. Depeche Mode ve Jack White gibi çok ünlü birkaç grup ve müzisyen dışında, dinlediklerinizin adı her yerde duyulmamış. Çoğu bağımsız, alternatif çizgide müzik yapan müzisyenler… Bu haftanın listesindeki iki favori parçamız ise şunlar: The White Buffalo’dan ‘The Matador’ ve Sofa Surfers & Mani Obeya’dan ‘Superluminal’.

Bu haftaki programın kaydını buradan dinleyebilirsiniz:

https://archive.org/embed/FSD1828.08.18https://open.spotify.com/embed/user/flaneurx/playlist/4ZIn35YlPgexMTUviCRVLF

Playlist:

Şarkıcı / Yorumcu Parça Adı Albüm Adı Süre
Rover
Tonight
Rover
3:17
Mark Lanegan
Drunk On Destruction
Gargoyle
3:25
PJ Harvey
C’mon Billy
To Bring You My Love
2:50
Charlie Mars
How I Roll
Blackberry Light
3:23
Hollywood Porn Stars
Be Scared
Signs
3:55
Alabama Shakes
Don’t Wanna Fight
Sound & Color
3:52
Jack White
Love is Blindness
Sixteen Saltines
3:18
The White Buffalo
The Matador
The White Buffalo
4:34
Daniel Spaleniak
Dear Love of Mine
Back Home
3:15
Wovenhand
Blue Pail Fever
Wovenhand
5:02
Mud Flow
The Sense of Me
A Life on Standby
2:34
Depeche Mode
Heaven
Delta Machine
4:01
Sofa Surfers, Mani Obeya
Superluminal
Superluminal
4:28
Reklamlar